Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dziwaczka

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Sochaczew/Zakrzew
    Posty
    53

    Domyślnie Dziwaczka

    Popełnione w drodze do pracy . Surówka, więc takie pytanko bawić się z nim, czy od razu kosz?.
    Od razu odpowiadam mogłem zejść niżej, tylko wtedy nie poszedł bym do pracy (błotko pod nogami, a ciuszek mało roboczy).
    1.
    nie ma się czym chwalić...

  2. #2

    Domyślnie

    Niżej nie trzeba było.
    Kaczka znakomita, światło też.
    Widać nawet rosę na trawie (albo deszcz).
    Jedynie trochę za ciasny kadr.
    Dodałbym po 30-50 px z każdej strony.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    Dodałbym po 30-50 px z każdej strony.
    a ja bym odjął... bo mi sie rozłazi i musze przewijać i nie widze zdjecia "w całości"
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •