Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie interwalometr do d80

    szukam taniego i dobrego interwalometru. niech ebdzie to chocby jakas chinska zabawka, byle tylko mi podziałała przez nieco wiecej niz przez 12 meisiecy gwarancji.

    dodatkowo zasłyszałem o programie Nikon Camera Control Pro. czy istniałaby mozliwosc samoczynnego wyzwalania migawki korzystajac z tego programu?

    njabardziej mi zalezy na tym aby isntniała mozliwosc cyklicznego wyzwalania migawki, powiedzmy co 60 sekund przez kilka godzin

    z gory dziekuje za pomoc
    D610 + SY14/2.8 + 35/1.8G DX + 50/1.8D + SB900
    <a href="http://pawelkozera.pl/">moje www</a>

  2. #2

    Domyślnie

    Sam ostatnio szukałem czegoś podobnego do D60. Obecnie testuję Nikon Camera Control Pro i można ustawić w nim wyzwalanie migawki w dowolnych odstępach. Jego wadą jest konieczność podpięcia aparatu do komputera kablem USB, albo bardzo drogą drogą bezprzewodową.

    Jak się ma laptopa albo netbooka i nie fotografujemy na dworze to się może sprawdzić.

  3. #3

    Domyślnie

    A laptop + przewód + darmowy program nie starczą?
    Tutaj masz chińskie. Gdzieś są też tam tańsze. Na all... też znajdziesz coś takiego. Jednak mimo wszystko wychodzi to dość drogo. Najtaniej opcja pierwsza /jak masz komputer/.
    Tutaj jest... podpis

  4. #4

    Domyślnie

    możesz kupić gripa zamiennik z ekranem lcd z opcją cyklicznego wyzwalania

    np coś takiego

    http://www.foto-tip.pl/sklep/nikon_d...cd-p-1083.html

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pavel_9 Zobacz posta
    szukam taniego i dobrego interwalometru. niech ebdzie to chocby jakas chinska zabawka, byle tylko mi podziałała przez nieco wiecej niz przez 12 meisiecy gwarancji.

    dodatkowo zasłyszałem o programie Nikon Camera Control Pro. czy istniałaby mozliwosc samoczynnego wyzwalania migawki korzystajac z tego programu?

    njabardziej mi zalezy na tym aby isntniała mozliwosc cyklicznego wyzwalania migawki, powiedzmy co 60 sekund przez kilka godzin

    z gory dziekuje za pomoc
    Zdecyduj się, gdzie chcesz otrzymać odpowiedź. Po co zakładasz dwa takie same wątki?
    Tutaj jest... podpis

  6. #6

    Domyślnie

    odgrzeje kotleta... Hehe
    ta sama zabawka lecz do d90
    ma ktos jakis model,
    polecicie cos sprawdzonego i tanszego od oryginalu ?
    Ps.
    Laptop odpada, mam ale nie da rady tak dlugo bateria na dworzu trzymac...
    musi byc jakis modelik podlaczany do aparatu.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar galka
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    213

    Domyślnie

    ja korzystałem z takiego
    http://allegro.pl/elektron-wezyk-spu...650348250.html

    film poklatkowy z imprezy wyszedł cudnie
    D90/N18-105 VR/N70-300 VR/N50

  8. #8

    Domyślnie

    Zastanów się też nad tym:
    http://allegro.pl/phottix-nikos-pilo...644088683.html

    Funkcjonalnie chyba to samo, ale ma wymienne kabelki więc jak zmienisz aparat to wystarczy dokupić kabel, nawet jak zmienisz na canona

    Używam z D90 i działa.

  9. #9

    Domyślnie

    Dokładnie wężyk z interwałem, polecam też Phottixa.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  10. #10

    Domyślnie

    mam photixa pilota bezprzewodowego, qurka nie ufam tej marce. Zawieszal mi sie co chwila aparat...
    Wadliwy byl?
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •