Nie wykłócam się![]()
Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze.
Jeśli znajdziecie jednak wolną chwilę prosiłbym o takie uwagi, które pomogą mi robić lepsze zdjęcia. Wiem, że trudno jest robić zdjęcia pod słońce nie mniej chciałem spróbować i będę próbował nadal. Jeśli komuś chce cię uczyć żółtodziobów to poproszę o zdanie komentarza jak zrobić lepsze zdjęcia w takich warunkach.
Mam jeszcze do nich rawy z różną ekspozycją i w wolnej chwili pobawię się nimi z HDR, może wyjdzie coś ciekawszego.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami