bardzo długo się przyglądałem temu zdjęciu i zastanawiałem. dlatego napisałem a może tak ma być,bo nie oceniłem ładne- brzydkie a potem klikłem na następne.
Szukaj
bardzo długo się przyglądałem temu zdjęciu i zastanawiałem. dlatego napisałem a może tak ma być,bo nie oceniłem ładne- brzydkie a potem klikłem na następne.
Spoko, ja lubię takie pokręcone opinie, które zresztą często najtrafniej oddają nasz stosumek do foty. Sama też tak czesto mam![]()
Skontaktuj się z nami