Piszę tutaj, bo nie musi to być Nikon.... (ale może być)
Mam d300 i trochę szkieł. Ostatnio sobie wymyśliłem, że warto by było mieć jakiś kompakcik na wypadek awarii sprzętu podstawowego. Szczególnie dotyczy to dalszych wyjazdów - żeby mieć w razie czego, możliwość pofotografowania i nie wracania z "pustymi rękami".
Przeczytałem kilka "kompaktowych" wątków i przyznam, że nie wiem nadal co wybrać... każda sroka swój ogon chwali.
Pomyślałem sobie o P500 (to akurat Nikon) ale o nim niewiele wyczytałem, poza parametrami technicznymi. Błądzę też wokół P7000 lub samsunga EX1... Cholera, sam nie wiem....
Chciałbym w razie czego mieć możliwość zrobienia w miarę możliwości jak najlepszych zdjęć (technicznie).
Poradzicie coś ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami