Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Wirus....!

  1. #21

    Domyślnie

    Sprobuj ComboFix, mi pomog wiele razy w takich sytuacjach - tym bardziej, ze jak nie da rady to i tak nic nie tracisz
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  2. #22

    Domyślnie

    Nie rób nic sam na oślep nie mając pojęcia co robisz. Zarejestruj się na http://www.searchengines.pl/ poczytaj trochę temat WAŻNE - Wymagane LOGI / Jak założyć temat w dziale Wirusy.

    Potem zeskanuj kompa wg. wskazówek z tego działu i zamieść logi. Za kilka godzin, max za 1-2 dni dostaniesz spersonalizowane ustawienia do odpowiednich programów, które ze 100% pewnością i skutecznością usuną chwasta.

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    ...widże że nie tylko ja mam ten syf Nie wiem nawet jak go zaciągnałem. Plansza programu i opis. Nie wiem czy zadziała ponieważ nie miałem czasu usiąść i przetestować. Udało się mi tylko zablokować go poprzez cofnięcie zzjakiegoś awaryjnego poziomu poprzez cofnięcie się do wcześniejszego punktu przywaracania. Sorry ale nie jestem specem w tych sprawach i nie znam się na kompie. Ale udało się nam dojść do systemu i jakoś komp chodzi.... ale jak długo? Co jakiś czas wyskakuje mi plansza abym włączył defragmentator dysku i przd defragmentacją wyłączył antywirus - sprzyciaż Coś czuję że skończy się formatem (muszę poszukać jak wgrać biblioteki do lr i do dzieła ) Próbowałem combofix ale ten też woła o wyłączenie antywirusa (nie pamiętam jak było wcześniej) a tego się boję zrobić Może ktoś coś wymyśli...
    F, D, SB i conieco do nich

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    ...zapomniałem o lince Windows tool http://www.cybertrash.pl/news.php?readmore=4484
    F, D, SB i conieco do nich

  5. #25

    Domyślnie

    Ja piernicze... Komu się chce robić takie rzeczy? Przecież nawet nad taką głupią rzeczą, jak interfejs użytkownika, nawet ładnie zrobiony, trzeba chwilę posiedzieć... Ludzie maja nieźle nas... nawalone w gary, jak babcię kocham...

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Gdzieś na jakimś forum odnośnie porad między linijkami mignęło mi ze to Windows Tool to zemasta rosyjskich informatyków za brak zainteresowania czy wycofaniem się z projektu tegoż narzędzia przez Microsoft A swoją drogą kolega który mi grzebał w kompie abym mógł coś zrobić nieżle się ubawił Bardzo sprytny program który świetnie udaje "dobry" produkt i świetnie odłącza nas od swojego kompa (systemu) nie pozwalając dotknąć Administratora ani też nie chce łączyć dzięki temu z netem Nasza irytacja nic nie pomaga ponieważ za którymś razem gdy powtarzamy komendy otwiera kilkanaście komend (w wolnym tłumaczeniu "tej operacji nie zrobisz" .
    Nie wiem jak u innych ponieważ nikt o tym nie pisze ale u mnie przy ładowaniu się systemu są trzy krótkie piknięcia ... odpewnego czasu.... może ktoś ma coś takiego? Może to właśnie Windows Tool.... ;(
    F, D, SB i conieco do nich

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Klatka Zobacz posta
    ...... Może ktoś coś wymyśli...
    Spróbowałeś z searchengines.pl?

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Nie próbowałem... Przeglądnąłem forum i ... nie rozumiem o czym oni piszą (skróty), po prostu słaby ze mnie informatyk... ale ściągnę kolegę "speca" i pokażę mu tą stronkę niech działa Niezła stronka i fachowcy... i analizy logów...
    dzięki.
    Ostatnio edytowane przez Klatka ; 22-03-2011 o 10:07
    F, D, SB i conieco do nich

  9. #29

    Domyślnie

    Heh, temat w sama pore - udalo mi sie to dziadostwo sciagnac na firmowego kompa. Porazka - zobaczymy jak sobie IT poradzi i czy przy okzaji nie dostane po lapach za grzebanie w sieci.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Nie jestem pewien (mówią że to niemożliwe) ale widziałem i panicznie naciskałem NO widząc instalację programu z zakończeniem .ru będąc na stronie pewnej firmy zajmującej się budową stron internetowych... - a ustrojstwo siedziało w jednej zakładce
    Zdaje się że wtedy naciskając NO instalowałem program
    Ostatnio edytowane przez Klatka ; 22-03-2011 o 11:16
    F, D, SB i conieco do nich

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •