Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Wirus....!

  1. #1

    Domyślnie Wirus....!

    Witam, problem mam w pracy od jakiegos pol roku mam syfa w kompie, objawia sie jako Antywirus i kaze sobie placic za sprzatniecie kompa
    Uzylem Malvaresoftware, zeby to usunac, pomoglo.....google pomogl
    Sprawa jednak okazala sie nie tak prosta jak mi sie wydawalo, po jakims miesiacu problem powrocil, okazalo sie, ze WINDOWS NIE WIDZI DYSKU na odpalonym windowsie (dla mnie smiech na maksa), oczywiscie, zeby naprawic dysk trzeba zaplacic kredytowka. Wywalilem to za pomoca Malvaresoftware, google tak mowi
    Ale srednio co 2-3tyg te syfy wracaja, czyli to gdzies siedzi.....komp poszedl do IT i oni oddali go "naprawionego" plujac, ze naprawili i bylo 35 wirusow
    Po tygodniu to samo...
    Domyslam sie, ze siedzi gdzies ten babol i trzeba by go manualnie usunac, komp firmowy wiec nie bede nic instalowal ekstra, komputer jest uzywany przez ludzi starszej daty i to zapewne oni nabalaganili......google niestety nie chce mi powiedziec jak to usunac do konca a format odpada....system to XP SP3

    Ktos ma jakis pomysl??

  2. #2

    Domyślnie

    daj jakies namoary na tego babola ... jakas nazwa itp

  3. #3

    Domyślnie

    To jest dokladnie to http://www.howtogeek.com/howto/8693/...virus-malware/ z tym, ze metoda tutaj opisana nie dziala permanentnie

  4. #4

    Domyślnie

    Ja to wywaliłem ClamWinem. Już nie wróciło.
    D300,D70s T17-50 F2.8, N60 f2.8, N85 F1.8, N135 F3.5MF,N80-200F2.8,T12-24, SB-800 ,F75 i jakieś dodatkowe graty

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Moze tu po ang. lub tu po niem. opisany proces Ci pomoze
    Ostatnio edytowane przez 6868 ; 18-03-2011 o 13:29

  7. #7

    Domyślnie

    Co ciekawe, rano przeskanowalem kompa tym malware software w trybie awaryjnym i MS Forefront Endpoint Protection 2010.....oba wykryly po kilka zainfekowanych plikow i jakis spyware....wywalilem to i teraz nie znalazlem zadnych plikow ani procesow wymienionych w tych linkach powyzej.
    Jest nadzieja, ze to koniec, boje sie tylko, ze tak juz bylo wczesniej

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Leczenie spod zarażonego systemu jest niezwykle utrudnione, więc znacznie lepiej robić to z poziomu LiveCD.

    Bitdefender udostępniał ostatnio obraz takiej ratunkowej płytki.

    Tu link: http://download.bitdefender.com/resc...-rescue-cd.iso
    Ostatnio edytowane przez Johanan ; 18-03-2011 o 14:47
    Medice, cura te ipsum.

  9. #9

    Domyślnie

    Wiem o tym, ze babol moze nawet uruchomic sie w trybie awaryjnym i to pewnie bedzie problem z ktorym sie mecze......
    Obczaje te plytke w domu w wekend i w poniedzialek zadzialam

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar somrozen
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Słupsk/Koszalin
    Posty
    225

    Domyślnie

    moim skromnym zdaniem reinstalacja systemu, i Avast w najnowszej free odsłonie, na dzień dzisiejszy jeden z najlepszych darmowych programów antywirusowych
    ======================================
    D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •