Szukaj
Gdzie Ty takie miejsca znajdujesz?
Zdjęcia całkiem całkiem. Oba mi przypadły do gustu, ale wolę te kamienice w kolorach bo są niesamowite.
no to oryginalne kolory masz na 1
jak dobrze poszukasz na forum znajdziesz same zdjęcia klatek ale monochromatyczne
bonus mogłeś sobie odpuścić
za to jedyneczka smaczna
Nie wiem może jestem jakis inny ale moją uwagę przyciągają niestety schody na początku.
Bonus nie średni, ale kolory na 1 bomba.
Serdecznie,
hubertadamczyk.pl
1 leci na prawo, schody bomba, a modelkę po dłuższej chwili w sumie daję się wypatrzyć. W sumie fajne, inne trochę zdjęcie. Całkiem niezły rozkład światła.
Skontaktuj się z nami