Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Schodkowo

  1. #1

    Domyślnie Schodkowo

    Witajcie,
    niedawno wygrzebałem takie oto zdjęcie Magdy
    cóż sądzicie


    bonusowo w BW ze mną :P


  2. #2

    Domyślnie

    Gdzie Ty takie miejsca znajdujesz ?
    Zdjęcia całkiem całkiem. Oba mi przypadły do gustu, ale wolę te kamienice w kolorach bo są niesamowite.

  3. #3

    Domyślnie

    no to oryginalne kolory masz na 1
    jak dobrze poszukasz na forum znajdziesz same zdjęcia klatek ale monochromatyczne

  4. #4

    Domyślnie

    bonus mogłeś sobie odpuścić
    za to jedyneczka smaczna

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wiem może jestem jakis inny ale moją uwagę przyciągają niestety schody na początku.
    Bonus nie średni, ale kolory na 1 bomba.
    Serdecznie,
    hubertadamczyk.pl

  6. #6

    Domyślnie

    1 leci na prawo, schody bomba, a modelkę po dłuższej chwili w sumie daję się wypatrzyć. W sumie fajne, inne trochę zdjęcie. Całkiem niezły rozkład światła.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •