Mam D 700 i od pewnego czasu nie synchronizuje mi z lampą. Albo błyska albo nie błyska, albo przepala. Nie jest to wina lampy, bo sprawdzałem. Jeżeli ruszę lampą zablokowaną w stopce to zdarzy się, że jest ok. Czasami jest tak, że na wyświetlaczu i w celowniku ginie mi ekspozycja, a gdy ruszę lampą to powraca i mogę wyzwolić migawkę. Czy ktoś miał podobny problem? Mój kolega miał coś takiego ale niby po wgraniu nowego softu przeszło. Nie sądzę żeby to było coś programowego. To chyba mechaniczna usterka, a raczej na pewno. Ponadto odchodzą mi gumy z korpusu i z 24-70/2,8. Czy wiecie co na to serwis? Bo gwarancja była roczna a zaraz po jej upływie się to wszystko zaczęło. Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami