Przeczytałem już wiele o klejach ale spotkałem same sprzeczne opinie. Kropelka i tym podobne - podobno lepiej nie kleić chociaż trzyma dobrze. Butapren i inne tego typu - bezpieczne ale nie trzymaMoże ktoś kto kleił podpowie coś sprawdzonego ? Pojawia się też nazwa LOCTITE 406 / 495, taka kropelka w żelu, może tym ? Puszka jak nowa, nie ma nawet roku, więc aż przyjemnie będzie posklejać
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami