Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Staring at the sun

    Zarzekałem się, że na razie odpuszczę sobie robienie panoram, ale za długo w swoim postanowieniu nie wytrwałem

    Na początku nie byłem zadowolony z tego, że ciągle ktoś wchodził w kadr. Ale wydaje mi się, że to jest jeden z tych momentów, kiedy obecność człowieka na zdjęciu krajobrazowym ma sens.


    Miejsce - ponownie Zauchensee, widok z Gamskogel.

    Pozdrawiam!

  2. #2

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Sosnowiec
    Posty
    163

    Domyślnie

    oj ma

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem człowiek na zdjęciu ma tutaj sens, przyjemny widoczek.

  5. #5

    Domyślnie

    Oj chcialoby sie tam stanac, nacieszyc galy i zaczerpnac powietrza
    I po co tak sie bylo zarzekac?. Ludek niech tam bedzie, jest czescia tego miejsca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •