Podoba mi się, choć mam wrażenie że dużo ostrzone, może za dużo... Choć kolorstyka i kompozycja super)
Szukaj
Podoba mi się, choć mam wrażenie że dużo ostrzone, może za dużo... Choć kolorstyka i kompozycja super)
Serdecznie,
hubertadamczyk.pl
Oj, bez urazy, zapewne przystojnyś Waść, ale nie
Zapomniałem dodać, że ten pierwszy kadr jakoś nieodparcie mi się kojarzy z "Narodzinami Wenus" Botticellego link.
oczywiście że się podoba
![]()
i to ostrzenie też tu pasuje; może jedynie te obwódki na kontraście. modelka: moja ulubiona![]()
dwa zdjecia dwie idnetyczne mimiki.
warsztat mi sie podoba...
sporo podniosles umiejetnosci od czasu kiedy widzielismy sie ostatni raz
pozdrawiam
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
dwa zdjecia o odmiennym klimacie nie mozna traktowac jako caly set![]()
Skontaktuj się z nami