Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    conik
    Gość

    Domyślnie studio w Poznaniu?

    Jest jakies wzglednie przyzwoite studio w Poznaniu w ktorym mozna sie zainstalowac za przyslowiowa flaszke na jeden wieczor? 7-8 marzec.... oze ktos z nikoniarzy?
    Pozdr
    Konrad

  2. #2

    Domyślnie

    Cieniutko. Kiedyś byłem tutaj, ale czy Justna za flaszkę?
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    może u Sailora ? photoheaven zdaje się
    Choć u Niego to pewnie za dooobre wino i cygaro

  4. #4
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Cieniutko. Kiedyś byłem tutaj, ale czy Justna za flaszkę?

    slabo to wyglada...i cen na stronie tez niema;(
    coz trzeba bedzie udezyc do studentek z asp
    a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela
    aleeeeeee .... eeeeeeee ... deklarowałeś, że cię tylko studio interesuje
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  6. #6

    Domyślnie

    Sailor zmienia studio, budynek zdaje się wyburzyli.

  7. #7

    Domyślnie

    Zapytaj Kuby on Piotra /Sailor/ zna lepiej.
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    slabo to wyglada...i cen na stronie tez niema;(
    coz trzeba bedzie udezyc do studentek z asp
    a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela
    eee - nie wstydź się - będzie dobrze hehehe

  9. #9

    Domyślnie

    a to musi być studio?

    ja tydzień temu byłem przez cały weekend w Poznaniu i wynająłem sobie apartament i tam robiłem dwie sesje (fakt... cena była taka co kilka dobrych flaszek ale ogólnie jestem bardzo zadowolony)
    sprzęt studyjny przywiozłem swój aczkolwiek tak celowałem z godzinami sesji aby pracować tylko na zastanym lub zastane + duża blenda
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  10. #10
    conik
    Gość

    Domyślnie

    raz ze bede przejazdem i nie bede mial jak ciagnac sprzetu wiec wskazane studio lub cos studiopodobnego
    ile, jaki i gdzie ten aparatament?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •