Jest jakies wzglednie przyzwoite studio w Poznaniu w ktorym mozna sie zainstalowac za przyslowiowa flaszke na jeden wieczor? 7-8 marzec.... oze ktos z nikoniarzy?
Pozdr
Konrad
Szukaj
Jest jakies wzglednie przyzwoite studio w Poznaniu w ktorym mozna sie zainstalowac za przyslowiowa flaszke na jeden wieczor? 7-8 marzec.... oze ktos z nikoniarzy?
Pozdr
Konrad
Cieniutko. Kiedyś byłem tutaj, ale czy Justna za flaszkę?
Tutaj jest... podpis
może u Sailora ?photoheaven zdaje się
Choć u Niego to pewnie za dooobre wino i cygaro
Sailor zmienia studio, budynek zdaje się wyburzyli.
Zapytaj Kuby on Piotra /Sailor/ zna lepiej.
Tutaj jest... podpis
a to musi być studio?
ja tydzień temu byłem przez cały weekend w Poznaniu i wynająłem sobie apartament i tam robiłem dwie sesje (fakt... cena była taka co kilka dobrych flaszek ale ogólnie jestem bardzo zadowolony)
sprzęt studyjny przywiozłem swój aczkolwiek tak celowałem z godzinami sesji aby pracować tylko na zastanym lub zastane + duża blenda
raz ze bede przejazdem i nie bede mial jak ciagnac sprzetu wiec wskazane studio lub cos studiopodobnego
ile, jaki i gdzie ten aparatament?![]()
Skontaktuj się z nami