Szukaj
Gdzie Ciebie tam wyniosło?
Ostatnie bardzo ładne. Zakładając, że w takich okolicznościach słowo "ładne" jest do przyjęcia.
Tutaj jest... podpis
Ósemka jest przezajebi.ta!
PS.
Wybaczcie, ale przelałem na klawiaturę swoją pierwszą myśl.![]()
Panowie! Co z Kuby byłby za strażak, który zamiast sikać, fotografuje ?
Co się nie spaliło, to zalali strażacy - szkoda, bo pałac był pięknie odrestaurowany... Ważne żeby był ubezpieczony - vide "Ziemia obiecana"
Najlepsza, moim zdaniem jest ósemka - robi wrażenie!
Zgadzam się co do 8.
Byłem tam kiedyś na grubej imprezie, świetne miejsce...
N
Skontaktuj się z nami