Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Pożar XVIII wiecznego pałacu w Wąsowie

    pierwsza nocka w lutym i niestety taki widok
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    pozdrawiam, Kuba
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  2. #2

    Domyślnie

    Gdzie Ciebie tam wyniosło?
    Ostatnie bardzo ładne. Zakładając, że w takich okolicznościach słowo "ładne" jest do przyjęcia.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Gdzie Ciebie tam wyniosło?
    taka praca...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #4

    Domyślnie

    Ósemka jest przezajebi.ta!

    PS.
    Wybaczcie, ale przelałem na klawiaturę swoją pierwszą myśl.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Ósemka jest przezajebi.ta!

    PS.
    Wybaczcie, ale przelałem na klawiaturę swoją pierwszą myśl.
    Tak, widok bajkowy.
    Chociaż zdarzenie bardzo smutne.

    (chyba moglibyśmy na forum sformować pluton strażaków )
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    Rzeczywiście, przykry widok... Głupio zabrzmi, ale zazdroszczę okazji do zrobienia zdjęć.

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    (chyba moglibyśmy na forum sformować pluton strażaków )
    Plutonu to raczej nie, ale zastęp chyba bez problemu A qooba pisząc "taka praca" miał raczej na myśli PAP, niż PSP/OSP

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    A qooba pisząc "taka praca" miał raczej na myśli PAP, niż PSP/OSP
    A się podszył skubany. Też zrozumiałem, że dzielny straszak z niego.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    A się podszył skubany. Też zrozumiałem, że dzielny straszak z niego.
    Nie podszywałem się, ale faktycznie mogło dojść do nieporozumienia
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  9. #9

    Domyślnie

    Panowie! Co z Kuby byłby za strażak, który zamiast sikać, fotografuje ?

    Co się nie spaliło, to zalali strażacy - szkoda, bo pałac był pięknie odrestaurowany... Ważne żeby był ubezpieczony - vide "Ziemia obiecana"

    Najlepsza, moim zdaniem jest ósemka - robi wrażenie!

  10. #10

    Domyślnie

    Zgadzam się co do 8.

    Byłem tam kiedyś na grubej imprezie, świetne miejsce...
    N

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •