Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Portrety - luki

  1. #1

    Domyślnie Portrety - luki

    Witam serdecznie.
    Pod ocenę chciałbym oddać na pierwszy ogień dwa zdjęcia.
    Wybrałem wersję BW,bo IMHO lepiej czuję odzwierciedlenie mojego założenia.

    1

    2

  2. #2

    Domyślnie

    1 mi się podoba najbardziej jeśli chodzi o kadr, natomiast nie podoba mi się konwersja do B&W,
    2 nie jest złe kadrowo ale tu też konwersja do B&W mi nie podchodzi.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    konwersja szaro - szara na minus odbiera mi ochotę komentowania reszty
    U born unique don't die as a copy...

  5. #5

    Domyślnie

    Pierwszy raz mam do czynienia z blurem,a ta fotka,to dziewiczy rejs z tym narzędziem,więc proszę na mnie ostro nie cisnąć,bo się popłaczę ,ale chętnie przyjmę wasze spostrzeżenia.

    3


    Aż się boję...

  6. #6

    Domyślnie

    1 !!! podoba mi się

  7. #7

    Domyślnie

    3 - fajny makijaż, miejsce i uczesanie = ciekawe zdjęcia szare nie fajne

  8. #8

    Domyślnie

    tylko jedynka mi się podoba w miarę...
    2 nieciekawe kolory. 3 nieciekawy kadr ale to tylko moje zdanie
    pozdrawiam
    d300s t1750vc 35/1.8 70-300vr sb900 o55xprob wężyk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •