Szukaj
1 mi się podoba najbardziej jeśli chodzi o kadr, natomiast nie podoba mi się konwersja do B&W,
2 nie jest złe kadrowo ale tu też konwersja do B&W mi nie podchodzi.
podpis niezgodny z regulaminem forum
jedynka super
konwersja szaro - szara na minus odbiera mi ochotę komentowania reszty
U born unique don't die as a copy...
Pierwszy raz mam do czynienia z blurem,a ta fotka,to dziewiczy rejs z tym narzędziem,więc proszę na mnie ostro nie cisnąć,bo się popłaczę,ale chętnie przyjmę wasze spostrzeżenia.
3
Aż się boję...
3 - fajny makijaż, miejsce i uczesanie = ciekawe zdjęciaszare nie fajne
tylko jedynka mi się podoba w miarę...
2 nieciekawe kolory. 3 nieciekawy kadr ale to tylko moje zdanie
pozdrawiam![]()
d300s t1750vc 35/1.8 70-300vr sb900 o55xprob wężyk
Skontaktuj się z nami