Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Arachiusz - zdjecia b.db, jak reszcie 3 podoba mi sie najbardziej. ciekawe czy jeszcze pamietam cos z mojego poprzedniego hobby - Ofelia to S. gastrica??... i czy Ty przypadkiem nie siedzisz na TCP?

  2. #22

    Domyślnie

    OFELIA to Empusa Faciata
    ZUZANNA to Sphodromantis gastrica

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  3. #23

    Domyślnie

    tfu, pomylilem imiona jednak pamietalem ze to gastrica

  4. #24

    Domyślnie

    witam podbijam wątek bo wylinka była skrzydełka urosły,kolorki inne....

    1.
    2.

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  5. #25

    Domyślnie

    nie macie wrażenia patrząc w oczy Ofelii i Zuzanny, że one myślą?
    a co tak piękne i okrutne stworzenia myśleć mogą?
    czy to tylko ja taki zoofil jestem, że się zachwycam ich spojrzeniami i mimiką?
    Twoje zdjęcia arachiusz są jak studium osobowości, tak myślę

  6. #26

    Domyślnie

    kurcze jak patrze na nie a one na mnie,to się czasami boję ,a jak siedzą na i ktoś przyjdzie obok jest cały czas pod obserwacją !!!

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •