Arachiusz - zdjecia b.db, jak reszcie 3 podoba mi sie najbardziej. ciekawe czy jeszcze pamietam cos z mojego poprzedniego hobby - Ofelia to S. gastrica??... i czy Ty przypadkiem nie siedzisz na TCP?
Szukaj
Arachiusz - zdjecia b.db, jak reszcie 3 podoba mi sie najbardziej. ciekawe czy jeszcze pamietam cos z mojego poprzedniego hobby - Ofelia to S. gastrica??... i czy Ty przypadkiem nie siedzisz na TCP?
OFELIA to Empusa Faciata
ZUZANNA to Sphodromantis gastrica
tfu, pomylilem imionajednak pamietalem ze to gastrica
![]()
kurcze jak patrze na nie a one na mnie,to się czasami boję ,a jak siedzą na i ktoś przyjdzie obok jest cały czas pod obserwacją !!!
Skontaktuj się z nami