Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: z jesieni

  1. #1

    Domyślnie z jesieni

    Tym razem coś z krajobrazu wrzucę...


    Czekam na cięgi
    Pozdrawiam
    Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
    D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
    D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
    Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX

  2. #2

    Domyślnie

    Może mnie się wydaje ale może należy obrócic fotkę o 180?

  3. #3

    Domyślnie

    Zlituj się !

    f=18 a czas 1/8" - z tego wynik masz na obrazku.


    P.S.
    A dlaczego ta ławka nie spadnie ?
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 19-02-2011 o 14:03
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem czemu ławka nie spada trzeba troszkę pogłówkować
    ...i szczerze mówiąc nie wiem jaki wynik mam widzieć
    Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
    D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
    D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
    Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX

  5. #5

    Domyślnie

    Kurcze patrzę, patrzę i mi się.... nic nie podoba
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOOnlight78 Zobacz posta
    Nie wiem czemu ławka nie spada trzeba troszkę pogłówkować
    ...i szczerze mówiąc nie wiem jaki wynik mam widzieć

    Brak ostrości - zobacz co się dzieje z drzewami... ...ale już sie wycofuję, bo widzę, że Ty rad nie chcesz.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #7

    Domyślnie

    Nie chodzi o to, że nie chcę rad....
    zawsze mile widziane, tyle, że drzewa są ostre
    Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
    D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
    D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
    Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOOnlight78 Zobacz posta
    Nie chodzi o to, że nie chcę rad....
    zawsze mile widziane, tyle, że drzewa są ostre
    Byłyby ostrzejsze na przysłonie 10 - to nie klisza. Ten obiektyw wg danych producenta jest najostrzejszy w okolicach f=5.6............ ......... ale po co ja się wygłupiam......
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    Ty celowo dałeś..."do góry nogami"....?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    Oczywiście
    Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
    D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
    D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
    Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •