Tym razem coś z krajobrazu wrzucę...
Czekam na cięgi
Pozdrawiam
Szukaj
Tym razem coś z krajobrazu wrzucę...
Czekam na cięgi
Pozdrawiam
Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX
Może mnie się wydaje ale może należy obrócic fotkę o 180?
Zlituj się !
f=18 a czas 1/8" - z tego wynik masz na obrazku.
P.S.
A dlaczego ta ławka nie spadnie ?
Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 19-02-2011 o 14:03
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Nie wiem czemu ławka nie spadatrzeba troszkę pogłówkować
...i szczerze mówiąc nie wiem jaki wynik mam widzieć![]()
Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX
Kurcze patrzę, patrzę i mi się.... nic nie podoba![]()
podpis niezgodny z regulaminem forum
Nie chodzi o to, że nie chcę rad....
zawsze mile widziane, tyle, że drzewa są ostre![]()
Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX
Ty celowo dałeś..."do góry nogami"....?![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Oczywiście![]()
Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX
Skontaktuj się z nami