Hubercie 1 swietna, mam identyczne kadry
Nr 2 juz mniej nie pasuje mi tonacja.....ale to moje odczucie.
Wyjazd byl swietny, dzie3ki jeszcze raz za pamiec![]()
Szukaj
Hubercie 1 swietna, mam identyczne kadry
Nr 2 juz mniej nie pasuje mi tonacja.....ale to moje odczucie.
Wyjazd byl swietny, dzie3ki jeszcze raz za pamiec![]()
Nikon http://greg77.com/
Coz mozna powiedziec...Ladnie Ci wyszly te 'najslynniejsze lodki' w Irlandii Hubercie...
Nie wylamie sie, tez jestem za jedynka.
Bardzo ładnie dopracowane kadry też wybieram 1.Pozdrawiam
obie foty znakomite choć w dwójce trochę za dużo brązu i żółci.
pozdr.
I pomyslec ,ze bylem tam wczoraj z Wami , nie chce mi sie wierzyc , policzylem i wyszlo 1200 kilometrow, dzieki Hubert za ten wypad , zabawe ...hehe odjazd!![]()
Konkretnie!
Bedzie ciezko, na koniec calej imprezy spotkalismy wlascicieli lodek, przyszlo z 5 Irysow z silnikami w dloni i wedkami, zagadalismy, pokazalem im zdjecia w puszce....powiedzieli lovely no i poinformowal nas jeden, ze zabieraja je do odmalowania na wiosne....wiec jakies ze dwa tygodnie bedzie lipa.....
Nikon http://greg77.com/
Ok, przekonaliscie mnie
Mala korekta:
I jak teraz?
Jak sie okazuje, takie spontaniczne wypady sa najlepszeNie ma za co dziekowac, cala przyjemnosc po mojej stronie. Fajnie bylo sie spotkac, wymienic doswiadczeniami i... posmiac
![]()
Trzeba to powtorzyc![]()
Zdecydowanie jedynka, po poprawce dwójka jest jak trzeba![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Rowniez wybiore 1. Jest dla mnie lepiej poukladana kadrowo...i ma wiecej tego niebaz delikatnie czerwonym zabarwieniem na chmurkach.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami