Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Hubercie 1 swietna, mam identyczne kadry
    Nr 2 juz mniej nie pasuje mi tonacja.....ale to moje odczucie.
    Wyjazd byl swietny, dzie3ki jeszcze raz za pamiec

  2. #12

    Domyślnie

    Coz mozna powiedziec...Ladnie Ci wyszly te 'najslynniejsze lodki' w Irlandii Hubercie ...
    Nie wylamie sie, tez jestem za jedynka.

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo ładnie dopracowane kadry też wybieram 1.Pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    obie foty znakomite choć w dwójce trochę za dużo brązu i żółci.
    pozdr.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    (...) Jedynka piekna i nie ma zadnych zastrzezen, natomiast 2 lekko za ciepla...
    Też tak to widzę Hubercie
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  6. #16

    Domyślnie

    I pomyslec ,ze bylem tam wczoraj z Wami , nie chce mi sie wierzyc , policzylem i wyszlo 1200 kilometrow, dzieki Hubert za ten wypad , zabawe ...hehe odjazd!
    Konkretnie!

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    NIedlugo tez wpadam na lodki , ktos reflektuje ?
    Bedzie ciezko, na koniec calej imprezy spotkalismy wlascicieli lodek, przyszlo z 5 Irysow z silnikami w dloni i wedkami, zagadalismy, pokazalem im zdjecia w puszce....powiedzieli lovely no i poinformowal nas jeden, ze zabieraja je do odmalowania na wiosne....wiec jakies ze dwa tygodnie bedzie lipa.....

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fremen Zobacz posta
    Też tak to widzę Hubercie
    Ok, przekonaliscie mnie
    Mala korekta:

    * 2B *


    *****


    I jak teraz?



    Cytat Zamieszczone przez Klarens Zobacz posta
    I pomyslec ,ze bylem tam wczoraj z Wami , nie chce mi sie wierzyc , policzylem i wyszlo 1200 kilometrow, dzieki Hubert za ten wypad , zabawe ...hehe odjazd!
    Konkretnie!
    Jak sie okazuje, takie spontaniczne wypady sa najlepsze Nie ma za co dziekowac, cala przyjemnosc po mojej stronie. Fajnie bylo sie spotkac, wymienic doswiadczeniami i... posmiac
    Trzeba to powtorzyc
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  9. #19

    Domyślnie

    Zdecydowanie jedynka, po poprawce dwójka jest jak trzeba
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  10. #20

    Domyślnie

    Rowniez wybiore 1. Jest dla mnie lepiej poukladana kadrowo...i ma wiecej tego nieba z delikatnie czerwonym zabarwieniem na chmurkach.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •