Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie The Touch Of Light

    Witajcie

    Takie dwa kadry do Waszej oceny, wykonane w odstępie kilkudziesięciu minut...

    Zapraszam



    * 1 *


    ****



    * 2 *


    ****



    Pozdrawiam
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  2. #2

    Domyślnie

    A Wy znow.... lodki
    Numer 1 bardzo ladny.

  3. #3

    Domyślnie

    obie prace BDB mimo mojej awersji do łódek Bardzo fajna tonacja na 2-ce
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie zdecydowanie numer jeden lepiej się komponuje.
    Kadr rzekłbym klasyka z tego miejsca. Fajnie się w głębi dzieje. To światełko muskające szczyty gór bardzo smakowicie się prezentuje. Myślę, że ciut więcej ostrości na drugoplanowe drzewka po lewej stronie nie byłoby złym rozwiązaniem .
    Dwójka choruje na lekką "żółtaczkę". WB chyba trochę nietrafiony .
    Mam cichą nadzieję, że i mnie kiedyś dane będzie sfocić te "Wasze" łódeczki .

  5. #5

    Domyślnie

    świetne prace Hubercie ależ mieliście warunki, piekne swiatło i super wyszło - widać inną jakość z nowej puszki i szkła, jedynka swietna ale i dwójka bdb :

    ( ja jak byłem z Gregiem to tam lało, po dwóch godzinach oczekiwania w samochodzie nadal było pochmurnie )

  6. #6

    Domyślnie

    Po pierwsze: Tych ludek powinni wam zabronic! Zakaz wstepu i takie takie. Druga sprawa to: Jedynka piekna i nie ma zadnych zastrzezen, natomiast 2 lekko za ciepla...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    (...)WB chyba trochę nietrafiony (...)
    Mam cichą nadzieję, że i mnie kiedyś dane będzie sfocić te "Wasze" łódeczki .
    Nadal testuje nowy nabytek i jego ustawienia
    Zapraszamy serdecznie Bilety samolotowe tanie jak barszcz, jakaś prycz do spanka się znajdzie, transport jest... tylko przyjeżdzac

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    (...)( ja jak byłem z Gregiem to tam lało, po dwóch godzinach oczekiwania w samochodzie nadal było pochmurnie )
    Zimą jest łatwiej o ciekawe światło, dlatego mysle, ze kolejny przyjazd lepiej przelozyc na ten wlasnie okres

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Po pierwsze: Tych ludek powinni wam zabronic! Zakaz wstepu i takie takie. (...)
    Po ok. 2h fotografowania przybli rybacy, którzy zasiedli do łódek i popłynęli na połów Całe szczescie, ze przyszli kiedy warunki oswietleniowe juz sie "popsuly"

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    (...)natomiast 2 lekko za ciepla...
    ... tak patrze i chyba, moze deczko przegiąłem
    Ostatnio edytowane przez Hoobie ; 13-02-2011 o 00:11
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  8. #8
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Łeee, znowu "utki"....
    Jedynka pikna Panie.

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka lepsza NIedlugo tez wpadam na lodki , ktos reflektuje ?

  10. #10

    Domyślnie

    Zdecydowanie jedynka, i to pod każdym względem.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •