Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Alma i Tomek

  1. #1

    Domyślnie Alma i Tomek

    gg#1658333
    Stopka niezgodna z regulaminem

  2. #2

    Domyślnie

    pomysł mi się bardzo podoba, kadrowanie i obróbka mniej.
    co do obróbki widziałbym to innej, zdecydowanie nie w zielonotrupiej tonacji.
    Nikon + Nikkory + Lampa + reszta gratów w ciężkiej torbie = i tak mało czasu na wszystko...

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie bomba.
    20/1.8 | 105/2.8 | ...

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Przepiękne jest pierwsze ujęcie, troszkę brakuje mi symetrii między lądem i woda, ale a perspektywa świetna . Drugie też mi się podoba, ale brakuje mi odbicia i jest troszkę krzywe. Co do kolorystyki, faktycznie jest zbyt trupio, może lepiej by było to zrobić w pastelach?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •