Szukaj
pomysł mi się bardzo podoba, kadrowanie i obróbka mniej.
co do obróbki widziałbym to innej, zdecydowanie nie w zielonotrupiej tonacji.
Nikon + Nikkory + Lampa + reszta gratów w ciężkiej torbie = i tak mało czasu na wszystko...
Dla mnie bomba.
20/1.8 | 105/2.8 | ...
Pomysl na jedynce swietny. Troche tancerze gina ale... Mnie obrobka tez nie powalila.
Przepiękne jest pierwsze ujęcie, troszkę brakuje mi symetrii między lądem i woda, ale a perspektywa świetna . Drugie też mi się podoba, ale brakuje mi odbicia i jest troszkę krzywe. Co do kolorystyki, faktycznie jest zbyt trupio, może lepiej by było to zrobić w pastelach?
Skontaktuj się z nami