Witam i pytam jaki max rozmiar do labu z D70 pytam poniewaz znalazlem =%2F9&sbl=100070&sess_id=122414140]LAB W KRAKOWIE a z ich tabelki wynika ze max co moge zrobic to 15x21 poniewaz wieksze rozmiary przekraczaja rozmiar zdjecia z Nikona czyli 3008x2000
A lab jak sie dowiadywalem jest raczej z tych lebszych
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami