Ciesze sie, ze ten pies (suka) zalicza mnie do grona swoich przyjaciolA tak na powaznie, to pieszczocha nad pieszczochy jest.
![]()
Szukaj
Ciesze sie, ze ten pies (suka) zalicza mnie do grona swoich przyjaciolA tak na powaznie, to pieszczocha nad pieszczochy jest.
![]()
Faktycznie, istny pies Baskerville'ów.
Ale kadr niestety taki sobie. Owszem, wszystko niby OK. Głębia ostrości jak najbardziej w porządku, ostrość także. Ale rażą mnie nieciekawie złożone przednie łapy, liść na brzuchu, szelki no i ostre słońce. Dodatkowo trochę za szeroko, płot z prawej strony i kilka innych dupereli.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
To moze taki "portrecik" bardziej przypadnie do gustu?
![]()
oba sliczne, jedynke bym tylko oczywiscie troche przycial zeby kadr jakis normalny byl
No uśmiech ma mrożący krew w żylakach![]()
2 chwyta za serceale kiedy serce chciałoby przygarnąć, to pewnie chwyciłby za coś jeszcze
![]()
Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.
co do zdjęć to słabo kadrowo, co do psa i uśmiechu to nie puszcza się psa w lesie bez smyczy
Edit szczególnie takiego uśmiechniętego
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
A tak przepraszam. I bez kagańca!!!
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami