Czy już ktoś z was zakupił to cudo i jak tak to jak się sprawują
http://www.eneloop.info/home_pl.html
Szukaj
Czy już ktoś z was zakupił to cudo i jak tak to jak się sprawują
http://www.eneloop.info/home_pl.html
D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800
Skontaktuj się z nami