kupiłem D90 ale nie mogę znaleźć opcji wyzwalania migawki 3 razy za jednym naciśnięciem spustu. w tej chwili bracketing mam realizowany tak, że ustawiam sobie ilość zdjęć, krok EV, wciskam spust, leci zdjęcie z 1. ustawieniem, wciskam znów, leci z 2. i za 3. razem leci 3. ustawienie i bracketing się wyłącza.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami