witam,
na forum jestem nowy i sprzęta dopiero szukam, wybieram między D3100 a D90 i chyba dorzucę te parę stów do "starego D90", który "wkrótce przestanie robić zdjęcia" (o ile już nie przestał, w końcu D7k teraz robi) ale nie wiem wszystkiego, co chciałbym wiedzieć, więc pytam. lubię bawić się w HDR i podobno D90 nawet (prawie) sam mi tego HDRa złoży. ale ja chcę sam. tzn chcę mieć 3 zdjęcia z różną ekspozycją i chcę je sobie złożyć na komputrze w jedno a potem bawić się suwaczkami. mogę?
z góry dziękuję
Piotr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami