Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
zrobiłeś wszystko aby tylko "pogrubić" modelkę ułożenie dłoni i nog bardzo nie korzystnie to wyglada. Modelka trochę zlewa sie z tłem.
a kto pwiedział, że modelka ma być "wieszakiem"