Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ania B&W

  1. #1

    Domyślnie Ania B&W

    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawe, nie mam żadnych zastrzeżeń, kadr ok, tło ok, światło ok, poza w sumie ok, może bym zmienił ułożenie głowy modelki i kazał się jej uśmiechnąć, dziewczyna trochę lekko spięta, ale to sprawy czysto indywidualne, dobry portret
    Moja prywatna strona: http://shox.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Podoba mi się wszystko oprócz miny modelki.
    Właściwie nie wiadomo co ta mina wyraża. W oczach widać jakąś złość, z kolei do tego nie pasują te lekko rozchylone wargi... No, ale może niepotrzebnie się czepiam

  4. #4

    Domyślnie

    Mam wrażenie że modelka próbuje uzyskać wrażenie większego biustu poprzez ściśnięcie go rękoma (a dokładniej przedramionami).

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madlenne Zobacz posta
    Mam wrażenie że modelka próbuje uzyskać wrażenie większego biustu poprzez ściśnięcie go rękoma (a dokładniej przedramionami).
    ...co poskutkowało niekorzystnym wypuczeniem ramion w okolicach tricepsów.
    Za to wydaje mi się ładnie zaświecone.
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    Mi się podoba. ŁAdnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Mi też się podoba!
    NIKON D3, D80, N 24-70 F2.8, N 50 F1.8, N 70-300 VR, SB-800
    [email protected]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madlenne Zobacz posta
    Mam wrażenie że modelka próbuje uzyskać wrażenie większego biustu poprzez ściśnięcie go rękoma (a dokładniej przedramionami).
    hehe... rzeczywiście takie wrażenie może powstać, ale fotografia przyjemna

  9. #9

    Domyślnie

    Przeprostom w łokciach mówimy stanowcze - NIE!
    Moje zdjęcia
    Na NKP dopiero się aklimatyzuję...

  10. #10

    Domyślnie

    zrobiłeś wszystko aby tylko "pogrubić" modelkę ułożenie dłoni i nog bardzo nie korzystnie to wyglada. Modelka trochę zlewa sie z tłem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •