Jedynka kadrowo poległa niestety. Prawa strona ciągnie bardzo ten kadr. Dwójka jest lepsza, aczkolwiek zastanowił bym się, czy z niższej perspektywy, nie wyglądało by to ciekawiej.
Szukaj
Jedynka kadrowo poległa niestety. Prawa strona ciągnie bardzo ten kadr. Dwójka jest lepsza, aczkolwiek zastanowił bym się, czy z niższej perspektywy, nie wyglądało by to ciekawiej.
Wybaczamale nadal szkoda...
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami