Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Exclamation jak wyciągnąć końcówke filmu z kasetki

    witam, mam taki kłopot- przy ładowaniu filmu do aparatu coś poszło nie tak i w efekcie wciągneło mi końcówke filmu do kasetki. macie jakieś sprytne sposoby na to? próbowałam tego sposobu z 2 kawałkami filmu ale nie wychodzi

  2. #2
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Przy ŁADOWANIU Ci wciągnęło?
    Mniejsza z tym...
    Najsprytniejszy sposób rozwalić kasetkę otwieraczem do butelek
    Jak chcesz koniecznie wyciągać, to sposobów trochę jest - wszystkie jednak trochę kosztują :
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1373343209
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1183133733

  3. #3

    Domyślnie

    Mam taką podwójną blaszkę hamy z kółeczkiem do zakręcania, działa doskonale, kupiłem chyba 20 lat temu.
    Popytaj w prywatnych foto-labolatoriach.
    Ostatecznie tam Ci wyciągną końcówkę.

    EDIT:
    Mam dokładnie taką, jak w drugim linku postu clostermann'a.
    Widzę, że przez te lata nic się nie zmieniła.
    Ostatnio edytowane przez lodzermensch ; 08-01-2011 o 21:21
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    udało się! szydełkiem to wyciągnęłam

  6. #6

    Domyślnie

    Trzeba było iść do pierwszego lepszego zakładu fotograficznego. Ja zawsze tak robię
    D610+F100+MB-15+F90x+D70s+AF 50/1.8D+AF 28-105/3.5-4.5D IF+AF 80-200/2.8D ED+SB-28+055PROB+ 141RC=jakieś moje zdjęcia

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bobroy Zobacz posta
    Trzeba było iść do pierwszego lepszego zakładu fotograficznego. Ja zawsze tak robię
    zwłaszcza w niedzielę rano
    Völkchlor

  8. #8

    Domyślnie

    Zwlaszcza w niedziele rano, szefowa zakladu po nieudanej imprezie sobotniej ma wtedy zwinne bystre paluszki
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •