Problem jest następujący:
Miałem pewne kłopoty z mechanizmem zaciągania i przewijania filmu w Nikonie F80.
Kiedy sytuacja się wyjaśniła i silnik się poruszył, wciągnąłem sobie do kasetki dwa filmy - innymi słowy na ledwie rozpoczętym filmie uruchomiłem przewijanie i koniuszek kliszy który powinien wystawać z rolki, aby poprawnie założyć i zaciągnąć film, został do tej rolki wciągnięty. Czy jest jakiś domowy sposób na wyciągnięcie go stamtąd nie niszcząc kasetki? Chodzi mi o to żeby móc jeszcze raz założyć te filmy i je wykorzystać... Szkoda marnować tak dobrych filmów...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami