Szukaj
"Nie najlepiej" to wyszło.
Okrutnie szumią obie fotki,brak ostrości,przeostrzenie a na zdjęciu nr.2 paskudne tło w którym gubi się główny motyw.
Dodatkowo za dużo niebieskiego--czapla jest jak sama nazwa wskazuje siwa i skrzydła z pewnością nie są niebieskie,szczególnie kiedy nie świeci ostro słoneczko.
Przepraszam ale IMHO: KOSZ!!!
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
te zdjęcia nie powinny były wydostać się z karty pamięci![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
stawiam na jakiś kompaktowy zoom typu x20, no i choć temat jest, to już jaki każdy widzi
Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.
Waldek był zbyt łaskawy..Sorry..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami