Statywu nie kupiłem. Co do macania, to wsio opisałem. Nie miałem czasu na dokładne oględziny, oglądałem go może 5 minut... Jak znajdę chwilę to może podjadę do sklepu bliżej się z nim zapoznać.
Szukaj
Statywu nie kupiłem. Co do macania, to wsio opisałem. Nie miałem czasu na dokładne oględziny, oglądałem go może 5 minut... Jak znajdę chwilę to może podjadę do sklepu bliżej się z nim zapoznać.
Skontaktuj się z nami