Witam.
Dziś byłem w Funsports i oglądałem taki oto statyw: <LINK> Pierwszy raz zetknąłem się z tą marką. Statyw wygląda bardzo solidnie, posiada głowicę kulową. Jedną nogę można odkręcić i stosować jako monopod (mini głowica w zestawie). Do kompletu dodają również całkiem solidnie wyglądający futerał. Po oględzinach stwierdziłem iż wszystko chodzi bez oporów, zacięć i luzów. Jako, że rozglądam się za jakimś solidnym statywem, zastanawiam się nad tym modelem. I tu moje pytanie: Czy ktoś z Was używa może statywów tej firmy? Jeśli tak to jak jest z trwałością?
W tej cenie można na pewno znaleźć coś konkretnego innych producentów, wybór jest dość duży. Warto zainwestować w RACAM-a czy szukać czegoś innego? W mojej ocenie statyw jest bardzo funkcjonalny i (chyba) nieźle wyposażony.
Poradzicie?