Choć jak dla mnie za bardzo grafiką zajeżdża, ale piękna praca! Ładny kadr przepięknie pokazujący klimat zimy.![]()
Szukaj
Choć jak dla mnie za bardzo grafiką zajeżdża, ale piękna praca! Ładny kadr przepięknie pokazujący klimat zimy.![]()
Pozdrawia Basia, coby nikt mnie nie wziął za chopaka
Zdjęcie podoba mi się bardzo, piękna zima
Świetne zdjęcie.
Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
Pozdrawiam. M.K.
Bardzo mocne wejście na forum. Gratuluję!..Tak trzymaj...Pozdrawiam.
dziękuje za miłe przyjęcie na tym forum !
barbi - dlaczego zajeżdża grafiką ? Nie rozumiem, rozwiń swoją myśl ! Co tu z grafiki niby ma być? To normalny pejzaż ! Dziękuje za Wasze odczucia
Piękny klimacik![]()
Skontaktuj się z nami