Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: zima

  1. #31

    Domyślnie

    Choć jak dla mnie za bardzo grafiką zajeżdża, ale piękna praca! Ładny kadr przepięknie pokazujący klimat zimy.
    Pozdrawia Basia, coby nikt mnie nie wziął za chopaka

  2. #32

    Domyślnie

    Zdjęcie podoba mi się bardzo, piękna zima

  3. #33

    Domyślnie

    Bardzo dobra z klimatem praca.Pozdrawiam

  4. #34

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie.
    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

  5. #35

    Domyślnie

    Bardzo mocne wejście na forum. Gratuluję!..Tak trzymaj...Pozdrawiam.

  6. #36

    Domyślnie

    dziękuje za miłe przyjęcie na tym forum !

    barbi - dlaczego zajeżdża grafiką ? Nie rozumiem, rozwiń swoją myśl ! Co tu z grafiki niby ma być? To normalny pejzaż ! Dziękuje za Wasze odczucia

  7. #37

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •