Swietny "egzemplarz" Ci sie trafilI do tego w zimowej aurze - bdb fotografia.
Witamy i ... wesołych![]()
Szukaj
Swietny "egzemplarz" Ci sie trafilI do tego w zimowej aurze - bdb fotografia.
Witamy i ... wesołych![]()
witaj, bdb fota - gratuluję![]()
Ostatnio edytowane przez harb ; 24-12-2010 o 01:23
Bardzo fajne zimowe,podoba mi sie
Wesołych Świąt![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Pięknie to wygląda ...ma klimacik
Ale świetna fota! Chociaż bardzie pasuje termin ZAJE.....!!!![]()
LED ZEPPELIN
Bardzo Ciekawie
Niesamowity klimat zamknąłeś w kadrze.
Podoba się.
wielkie dzięki, dla Was też Wesołych Świąt życzę
Swoją drogą wielu znajomych tu z innych portali !
Mnie osobiście bardzo się podoba - gratulacje i Wesołych Świąt!
D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \
Też mi sie bardzo podoba![]()
| D600 + MB-D14 | 15-30mm f/2.8 | 50mm f/1.4 | 85mm f/1.8 | SB900 | GoPro | Lowepro |
Skontaktuj się z nami