Szukaj
A nie można było Małżonki choć trochę rozśmieszyć?
PS. "Modelkom " ???
Odyniec! Atakuje ! Uciekajmy do domu !
Technicznie jest dobrze (na trójce trochę za jasno), ale jakaś taka smutna ta sesja ...
Kobieta z Sonnarem też może
Dzięki za uwagi. Rzeczywiście trochę smutno tu wyszło. Mamy też parę weselszych zdjęć, ale z racji ograniczenia wystawiania na forum chciałem żeby wystawiany secik był mniej więcej zgrany
PS: właśnie też mi coś nie grało jak pisałem "modelkom", sorkiii![]()
Ostatnio edytowane przez cavalieres ; 23-12-2010 o 00:23
90% zdjęć ciążowych to paluszki w serduszko i buciki na brzuchu, no ileż można, pytam się![]()
Skontaktuj się z nami