Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Brzuszkowo

  1. #1

    Domyślnie Brzuszkowo

    Cześć,
    Popełniłem pierwszą w swoim życiu sesję brzuszkową, na szczęście modelkom była moja żonka więc zadanie było troszkę łatwiejsze
    Z góry dzięki za ocenę

    1.


    2.


    3.


    4.



    i w bonusie moje marne aktorstwo


  2. #2

    Domyślnie

    Za mocne światło.
    red light, dark room...

  3. #3

    Domyślnie

    A nie można było Małżonki choć trochę rozśmieszyć ?
    PS. "Modelkom " ???
    Odyniec! Atakuje ! Uciekajmy do domu !

  4. #4

    Domyślnie

    Technicznie jest dobrze (na trójce trochę za jasno), ale jakaś taka smutna ta sesja ...
    Kobieta z Sonnarem też może

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi. Rzeczywiście trochę smutno tu wyszło. Mamy też parę weselszych zdjęć, ale z racji ograniczenia wystawiania na forum chciałem żeby wystawiany secik był mniej więcej zgrany

    PS: właśnie też mi coś nie grało jak pisałem "modelkom", sorkiii
    Ostatnio edytowane przez cavalieres ; 23-12-2010 o 00:23

  6. #6

    Domyślnie

    90% zdjęć ciążowych to paluszki w serduszko i buciki na brzuchu, no ileż można, pytam się

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •