Cześć
Próba w makro. Czy udana?
Szukaj
Cześć
Próba w makro. Czy udana?
dla mnie MEGA
jak wy kur...
.
.
.
.
tka na wacie takie zdjecia robice...![]()
Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p
A ja Cię chyba kojarzę z jakiegoś forum komputerowego. :P
Super zdjęcie. Czym robione (D3000 + ...)?
Bardzo fajne zdjęcie.
|| D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||
Piękna fota, ja to przestaję tu zaglądać bo popadnę w kompleksy
Nikon D90 || MB-D80 || 18-105 VR || 80-200 f/2.8 D ED || SB-900
Czy ta mucha była żywa? bo mam poważne wątpliwości.
Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
wigi.pl
Wygląda jakby ktoś jej przyłożył packą, a potem chlusnął szklanką wody, żeby ocucić.
Fotka wymiata. Ale czy mi sie wydaje, czy widzę spore aberracje. To jakaś soczewka makro?
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Helios 44-4
Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
wigi.pl
Skontaktuj się z nami