Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Podejście 1...

  1. #1

    Domyślnie Podejście 1...

    ...do fotografowania myszołowów zimą

    Wczoraj rankiem wyrzuciłem patrochy. Po południu przez lornetke obserwowałem czy żerują jakies ptaszory. Dostrzegłęm 2 myszaki, 3 kruki i mase srok.
    Dzisiaj o 6 pobudka i wyjscie do czatowni. Z początku nic sie nie działo. Po jakimś czasie odezwały sie kruki, jednak ani razu nie siadły przed budą Kruki ucichły, a na darmową miche usiadł pierwszy myszołów Razem było 5 myszaków. Od czasu do czasu na stołówke przylatywały sroki.
    Niestety, nie spodziewałem sie aż takiego ruchu i wyłożyłem zarcie blizej czatowni, licząc na kadry statyczne, a tu jak na złośc tłukły sie jak wariaty
    No ale nic, dopiero początek sezonu budowego, wiec jeszcze sie poprawi

    1.
    2.
    Dzisiaj tylko tyle, w tygodniu moze jeszcze jakies wybiore i wrzuce

    Pozdrawiam i zachęcam do komentowania

    Kurcze, nie moge edytowac;/

    Jakby jakis mod mógł to prosze scalić te posty i podmienic dwójke na tą
    2a
    Ostatnio edytowane przez ALF ; 05-12-2010 o 14:33

  2. #2

    Domyślnie

    A jednak tło nie jest aż takie dokuczliwe, jak wcześniej sądziłem
    Na jedynce ptaki są za ciemne...
    Natomiast na dwójce, szkoda, że w LD znalazł się ten wypchany okaz na obu zdjęciach jest fajna śnieżyca, o która mi właśnie chodziło przy zdjęciach dziczków (wiem, że to nie od Ciebie zależy natężenie śnieżycy)

  3. #3

    Domyślnie

    Wiem, ze jedynka za ciemna, przepraszam , ale juz nie bede sie za nią bawił. Dwójkę poprawiłem.
    Kolejne bedą juz dobrze obrobione

    pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    Tylko pozazdrościć takich terenów ,,łowieckich" . Dawaj następne - z exif-ami.
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Chciałbym takie "pierwsze podejście"...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja również czekam na więcej Sławku Mogę Ci tylko pogratulować i życzyć dalszych tak udanych podejść.
    Pozdrawiam
    ....:::: | NIKON | ::::....

  7. #7

    Domyślnie

    Fajne myszaki, padający śnieg dodał fajnego klimatu.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    hmmm no to szybko sie zjawiły musze wygospodarowac troche czasu bo kurde balans nie moge patrzec na te Wasze zdjecia tutaj tych pieknych ptakow!

  10. #10

    Domyślnie

    Gratuluje takiego szybkiego startu z myszakami . Obróbkowo zdjęcia poległy ale po tym co piszesz to na pewno będziemy mieli okazje podziwiać piękne fotki z twojej czatowni... No i jak masz tyle myszaków to nastawiaj się na ciągłe awantury, i o to chodzi
    Pozdrawiam! Irek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •