Proszę o wypowiedzi na temat zdjęcia nawiązującego do jednego z największych polskich przebojów
dziękuję.
Szukaj
Proszę o wypowiedzi na temat zdjęcia nawiązującego do jednego z największych polskich przebojów
dziękuję.
Pozdrawiam.Józef.
przede wszystkim: JAKIE WSPÓŁRZĘDNE !!!???
Poza tym zrobiłbym to rybim okiem tak, żeby objąć również lewą odnogę rozstajów ...
Być może nadanie klasycznej symetrii tej fotografii byłoby ciekawsze ?
A co to był za przebój i czyj, bo nie za bardzo go kojarzę...
W tym ujęciu (czarno-biało, bezludnie, sympatycznie ponura pogoda) wygląda to na bardzo klimatyczne, czy wręcz mistyczne miejsce. Nie mogę się tylko zdecydować, czy nie wolałbym jednak więcej nieba, nawet kosztem mniejszej ilości rozstajów.
Szczęśliwej drogi już czas -Vox.
Pozdrawiam.Józef.
Skontaktuj się z nami