Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Na rozstaju......

    Proszę o wypowiedzi na temat zdjęcia nawiązującego do jednego z największych polskich przebojów
    dziękuję.
    Pozdrawiam.Józef.

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    przede wszystkim: JAKIE WSPÓŁRZĘDNE !!!???

    Poza tym zrobiłbym to rybim okiem tak, żeby objąć również lewą odnogę rozstajów ...

    Być może nadanie klasycznej symetrii tej fotografii byłoby ciekawsze ?

  3. #3

    Domyślnie

    A co to był za przebój i czyj, bo nie za bardzo go kojarzę...

    W tym ujęciu (czarno-biało, bezludnie, sympatycznie ponura pogoda) wygląda to na bardzo klimatyczne, czy wręcz mistyczne miejsce. Nie mogę się tylko zdecydować, czy nie wolałbym jednak więcej nieba, nawet kosztem mniejszej ilości rozstajów.

  4. #4

    Domyślnie

    Szczęśliwej drogi już czas -Vox.
    Pozdrawiam.Józef.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •