Zdjęcia całkiem przyjemne jeśli chodzi o kadr, kompozycje itp, natomiast retusz mi się zupełnie nie podoba. pzdr
Szukaj
Zdjęcia całkiem przyjemne jeśli chodzi o kadr, kompozycje itp, natomiast retusz mi się zupełnie nie podoba. pzdr
bajkoweniepowtarzalny nastrój...wszystko w focie pracuje: obróbka,kolor,bokeh,nawet "kostiumy" modelki. Ona też z bajki...Piekny zestaw
![]()
camera obscura i ta i ta...
parę fotek
Klorystyka przyzwoita, kadry poprawne, niepotrzebnie skiczowłaś tak mocno pluginem.
3 najlepiej wyszła.
Skontaktuj się z nami