Velbon DF60 właśnie miałem pisaćStabilny wysoki przyzwoicie wykonany. Mojego d3000 z tele i sabinką naraz utrzymuje bez najmniejszego problemu
![]()
Szukaj
Velbon DF60 właśnie miałem pisaćStabilny wysoki przyzwoicie wykonany. Mojego d3000 z tele i sabinką naraz utrzymuje bez najmniejszego problemu
![]()
Ja Ci polecam ten z głowicą kulową, sama zamierzam go kupić. Pozdrawiam
http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_...aw-p-1776.html
NIKON
Oj sorki dopiero zauważyłam,że to już było![]()
NIKON
Skontaktuj się z nami