W podręczniku użytkownika jest napisane że czas przydatności pojemników z tuszem do epsona 3880 po ich odpakowaniu wynosi 6 miesięcy. Czy faktycznie jest to sztywny okres czasowy, jest jakaś tolerancja? Nie drukuje takich ilości żeby zuzywać komplet pojemników w 6 miesięcy. Może po prostu Epson tak pisze bo w jego interesie jest zeby klient kupował komplet tuszy co pół roku. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami