Cytat Zamieszczone przez Lesiu83 Zobacz posta
Czornyj jest gdzieś może do ściągnięcia plik z różnymi wymiarami zdjęc do Qimage ?
Hmm - nie spotkałem się, ale i nie szukałem
Cytat Zamieszczone przez veldon Zobacz posta
Uff, to mnie trochę pocieszyłeś, bo myślałem, że jestm osamotniony w takim podejściu Drukowanie to jest jednak to
Spokojna głowa - po wszystkich etapach pixel-peepingu, szumofobii, szkłonanizmu, psujo-retuszyzmu, pinholizmu, retro-analogizmu, skaneryzmu, ciemnizmu, dalmierzyzmu, kwadratyzmu ahtystycznego i średniowielkoformatyzmu, ludzie w końcu zmęczą się tymi pierdołami, dojrzeją do prostej refleksji i skoncentrują na tym, co w fotografii naprawdę jest istotne - na drukowaniu.

Z biegiem czasu rodzina pigmentowych epsonistów, canonistów i hapistów będzie rosła w siłę