Fotki prosto z puszki
1.
2.
![]()
Szukaj
Fotki prosto z puszki
1.
2.
![]()
pierwsze bardzo fajne, szkoda tylko, że z prawej strony nie zostawiłeś trochę więcej miejsca, bo drażni mnie to, że lufa styka się z brzegiem zdjęcia. Drugie mniej mi się podoba, bo słabiej widać kontury broni, które moim zdaniem odgrywają ważną rolę w tych zdjęciach.
Zdecydowanie 2. Sam kształt bardziej do mnie przemawia.
1 byłaby fajny gdyby nie błysk lampy, albo gdybys zrobil to CLSem i doświetlił kazda postac, zamiast pola
2 jest fajna, chociaz szkoda drzewa wchodzacego z boku i IMO troche za duzo wolnego miejsca na dole.
Bez błysku lepiej.
Ale kompresja jpg za duża - trochę psuje odbiór...
Stawiałbym na zdjęcie nr 2, ale gdyby drugi pan z lewej trzymał Enfielda tak jak na pierwszej fotce...
Dla mnie 2>1 :]
2 dużo lepsza ale krzak z lewej nie potrzebny a jedynka hmmmmm poprostu próba doświetlenia chyba nie wyszła
Za duzo obrabiales i widac jakies swietliki, ale pomysl fajny
Pudełko, trzy szkiełka, dwie świeczki ....................... sznurek i …........ ogórek
Wszystko jest dziełem przypadku.
Technicznie słabe, ale klimat świetny! Mam nadzieję, że wkrótce będzie więcej.
Pozdrawiam
Janusz
Skontaktuj się z nami