Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Kompania Braci

  1. #1
    Qlix
    Gość

    Domyślnie Kompania Braci

    Fotki prosto z puszki

    1.


    2.

  2. #2

    Domyślnie

    pierwsze bardzo fajne, szkoda tylko, że z prawej strony nie zostawiłeś trochę więcej miejsca, bo drażni mnie to, że lufa styka się z brzegiem zdjęcia. Drugie mniej mi się podoba, bo słabiej widać kontury broni, które moim zdaniem odgrywają ważną rolę w tych zdjęciach.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdecydowanie 2. Sam kształt bardziej do mnie przemawia.

  4. #4

    Domyślnie

    1 byłaby fajny gdyby nie błysk lampy, albo gdybys zrobil to CLSem i doświetlił kazda postac, zamiast pola
    2 jest fajna, chociaz szkoda drzewa wchodzacego z boku i IMO troche za duzo wolnego miejsca na dole.

  5. #5
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Bez błysku lepiej.
    Ale kompresja jpg za duża - trochę psuje odbiór...
    Stawiałbym na zdjęcie nr 2, ale gdyby drugi pan z lewej trzymał Enfielda tak jak na pierwszej fotce...

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie 2>1 :]
    Don't take life too seriously... You'll never escape it alive, anyway.

    Blog

  7. #7
    Qlix
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R0bert Zobacz posta
    1 byłaby fajny gdyby nie błysk lampy, albo gdybys zrobil to CLSem i doświetlił kazda postac, zamiast pola
    2 jest fajna, chociaz szkoda drzewa wchodzacego z boku i IMO troche za duzo wolnego miejsca na dole.
    Masz rację - lampa zepsuła trochę efekt.

    Dzięki za rady i krytykę.

  8. #8

    Domyślnie

    2 dużo lepsza ale krzak z lewej nie potrzebny a jedynka hmmmmm poprostu próba doświetlenia chyba nie wyszła

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2010
    Miasto
    Sobolewo/Białystok/Preston
    Posty
    3

    Domyślnie

    Za duzo obrabiales i widac jakies swietliki, ale pomysl fajny
    Pudełko, trzy szkiełka, dwie świeczki ....................... sznurek i …........ ogórek
    Wszystko jest dziełem przypadku.

  10. #10

    Domyślnie

    Technicznie słabe, ale klimat świetny! Mam nadzieję, że wkrótce będzie więcej.
    Pozdrawiam
    Janusz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •