Dzięki za informacje. Mam manfrotto 055 i trochę mi brakuje stabilności - ale tylko jak używam aparatu jako kamerki.
Niestety na rozłozonych nogach nie jest do końca stabilnie. Do zdjęć wystarczy ale do filmowania już nie.