Dzięki za informacje. Mam manfrotto 055 i trochę mi brakuje stabilności - ale tylko jak używam aparatu jako kamerki.
Niestety na rozłozonych nogach nie jest do końca stabilnie. Do zdjęć wystarczy ale do filmowania już nie.
Szukaj
Dzięki za informacje. Mam manfrotto 055 i trochę mi brakuje stabilności - ale tylko jak używam aparatu jako kamerki.
Niestety na rozłozonych nogach nie jest do końca stabilnie. Do zdjęć wystarczy ale do filmowania już nie.
Leszek Jarzębowski
-----------------
Skontaktuj się z nami