Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Portret wlasny...


    Na portretach sie nie znam ale wyczarowalem cos takiego z samym soba i mi sie spodobalo....
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Ogólnie pomysł ciekawy, ale cień na oku wygląda jak limo...

  3. #3

    Domyślnie

    Lampa w parasolu?

    Ale z boku tez bylo doswietlane?
    Don't take life too seriously... You'll never escape it alive, anyway.

    Blog

  4. #4
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrpawcio Zobacz posta
    ...cień na oku wygląda jak limo...
    No bo może prawdziwe?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clostermann Zobacz posta
    No bo może prawdziwe?
    Zona ma wturf....
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6

    Domyślnie

    to lewe oko średnio wyszło, ale całość zdecydowanie na plus dobry pomysł i niezgorsza realizacja
    U born unique don't die as a copy...

  7. #7

    Domyślnie

    Koncept fajny, dosc popularny. Fajnie zrobili to Mark J. Sebastian z Jackie Martinez - znajdziesz na flickr. Tam bylo z bialym polprzepuszczalnym parasolem. Takie sceny trzeba dodatkowo doswietlac zeby nie bylo podbitych oczodolow.

    Znalazlem linka: http://www.flickr.com/photos/markjse...7594223783465/
    D800 | X-Pro1 | GW690II | instax | www | flickr | tumblr

  8. #8

    Domyślnie

    Czepiacie się , a może on miał takie oko ?
    D90 , N18-105 , V58 1.4 , N50/1.8 AF, SB700 , miłość do przyrody.

  9. #9

    Domyślnie

    bardziej chyba tu pasuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •