Witam
Tym razem kolor
Pozdrawiam
Szukaj
Witam
Tym razem kolor
Pozdrawiam
Wygląda całkiem sympatycznie.
Dwie uwagi, które od razu rzucają się w oczy:
1 - kawałki drzew wciskające się od dołu w kadr (przytnij z 1 cm i będzie gucio)
2 - zbyt mocno świecąca góra (przygasić trochę)
Po tych dwóch prostych zabiegach będzie moim zdaniem całkiem udane foto.
Dzięki za radyTroszkę poprawiłem mam nadzieję że wygląda lepiej.
O niebo lepiej. Kadr ciekawy można z nim poeksperymentować. Zobacz czy bez LG nie jest lepiej. Pozdrawiam.
Podoba mi się.
Poprawki wprowadzone, ja może lekko dodałbym saturacji.
Udane zdjęcie.
O widzisz... po poprawkach ta praca wyglada duuuzo lepiej.
Skontaktuj się z nami