Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pomost

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Do dobrego klimatu trochę brakuje, jest za ciemno i IMHO za blado na klimacik.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Mam wrazenie jakby ten pomost ledwo sie miescil... a to za sprawa "obladowania" niemalze z kazdej strony...
    Warunki miales ciekawe, jednak trzeba bylo najpierw pozbyc sie tych trawsk
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hoobie Zobacz posta
    Mam wrazenie jakby ten pomost ledwo sie miescil... a to za sprawa "obladowania" niemalze z kazdej strony...
    Warunki miales ciekawe, jednak trzeba bylo najpierw pozbyc sie tych trawsk
    Hubert właśnie nie chciałem się niczego pozbywać aby go "zamknąć" z wszystkich stron taka naturalna zabudowa
    I jeszcze jeden kadr z tego miejsca


  5. #5

    Domyślnie

    Krotko: za wczesnie rzucasz sie zdjecia pod swiatlo. Ekspozycja jest dalece niepoprawna i to na obu odslonach.

  6. #6

    Domyślnie

    Tu zgodzę się z wypowiedzią Marcina dodając, że pomysł zamknięcia kadru w naturalne ramy jest całkiem fajny, ale te ramy nie mogą tak mocno dominować .

  7. #7
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Ja próbowałbym zawalczyć z tematem jakies 20 min wcześniej i popróbować z bracketingiem ekspozycji
    D700 16,17-35,35

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hoobie Zobacz posta
    Mam wrazenie jakby ten pomost ledwo sie miescil... a to za sprawa "obladowania" niemalze z kazdej strony...
    Warunki miales ciekawe, jednak trzeba bylo najpierw pozbyc sie tych trawsk
    Ja to widzę trochę inaczej. Rzeczywiście kadr jest obładowany, ale wydaje się, ze na to był sposób. Gdybyś zrobił krok w prawo to lekko zmieniłaby ci się perspektywa i wydaje mi się, że cały pomost zmieściłby się w kadrze. Nie byłby tak przywalony trawskiem. Dostałby trochę oddechu. Od strony technicznej się nie wypowiem - "leżę" przy tego typu zdjęciach.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  9. #9

    Domyślnie

    Gdybyś zrobił krok w prawo to lekko zmieniłaby ci się perspektywa i wydaje mi się, że cały pomost zmieściłby się w kadrze.
    Troszkę nie zgodnie z moim planem słoneczko miało prosto połechtać pomost...no i dzięki temu trochę "zaświecił"

  10. #10

    Domyślnie

    Ktoś już tu napisał, że poległeś z ekspozycją, ale moim zdaniem, nawet jak się spapra nieco naświetlenie, to w postprocesie można wiele rzeczy naprawić. Ty z niewiadomych powodów tego nie zrobiłeś. Nie wnikam, czy świadomie, czy nie. Wiem tylko, że gdyby wrzucić rawa do CNX'a i pobawić się suwaczkami, to wyszło by bardzo atrakcyjne zdjęcie.



Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •