Szukaj
Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 10-09-2010 o 19:21 Powód: Podmiana zdjecia, ponownie.
Nikon http://greg77.com/
MZ za duzo tej podlogi, nie jest ona zbyt ciekawa, na plus za liczyc mozna na pewno tonacje i staranność.
Milo slyszec ze zdjecie robione w 10min przed wyjsciem z domu jest staranne![]()
Nikon http://greg77.com/
Jak dla mnie za mało kamlotów wyłaniających się z wody a tym samym mgiełki![]()
Winieta przeszkadza. A nie dałoby się tych chmur jakoś bardziej wyeksponować ? Ciekawiej by się zrobiło na tym zdjęciu.
Nikon http://greg77.com/
Greg77 - fajny kadr ale jednak widać niestaranność obróbki w narożnikach zdjęcia, szczególnie rzuca się to w oczy w lewym górnym rogu.
Byc moze podloga ciekawiej by wyszla z nizszej perspektywy
(i w mniejszej ilosci, jak juz wspomniano).
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami