Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: memlandlo...

  1. #1

    Domyślnie memlandlo...

    Duzo mnie jeszcze czeka zanim zrobie zdjecie z ktorego bede zadowolony, memlac jest latwo, zrobic dobre zdjecie na dlugim czasie to juz inna bajka, przedstawiam jedna z moich prob.....





    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 10-09-2010 o 19:21 Powód: Podmiana zdjecia, ponownie.

  2. #2

    Domyślnie

    MZ za duzo tej podlogi, nie jest ona zbyt ciekawa, na plus za liczyc mozna na pewno tonacje i staranność.

  3. #3

    Domyślnie

    Milo slyszec ze zdjecie robione w 10min przed wyjsciem z domu jest staranne

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie za mało kamlotów wyłaniających się z wody a tym samym mgiełki

  5. #5

    Domyślnie

    MZ próba całkiem udana. Kadr może nie eksponuje tak bardzo memłania, ale obrazek całościowo całkiem dobrze się prezentuje.

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    287

    Domyślnie

    Winieta przeszkadza. A nie dałoby się tych chmur jakoś bardziej wyeksponować ? Ciekawiej by się zrobiło na tym zdjęciu.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petrus33 Zobacz posta
    Winieta przeszkadza. A nie dałoby się tych chmur jakoś bardziej wyeksponować ? Ciekawiej by się zrobiło na tym zdjęciu.
    Nie do konca rozumiem co tam jeszcze eksponowac......i tak wycisniete z nieba jest duzo.....szaro tam bylo a za plecami slonce

  8. #8

    Domyślnie

    Greg77 - fajny kadr ale jednak widać niestaranność obróbki w narożnikach zdjęcia, szczególnie rzuca się to w oczy w lewym górnym rogu.

  9. #9

    Domyślnie

    Byc moze podloga ciekawiej by wyszla z nizszej perspektywy
    (i w mniejszej ilosci, jak juz wspomniano).
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzybu Zobacz posta
    MZ próba całkiem udana. Kadr może nie eksponuje tak bardzo memłania, ale obrazek całościowo całkiem dobrze się prezentuje.
    Podpisze sie...niebardzo tylko rozumiem po co ta winieta, jeszcze jakby byla slabsza...tak jak teraz zbedna mz.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •